Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: проспект Олександра Поля, 98
проспект Олександра Поля, 98
Пн-Пт: з 10 до 19
Сб-Нд: з 10 до 17
(096)204-96-65 (050)161-30-52 Замовити дзвінок

Тришарова паркетна дошка EPIFLOOR

Тришарова паркетна дошка EPIFLOOR

Паркетна дошка тришарова EpiFloor - це одна з найактуальніших позицій в асортименті, враховуючи відмінне співвідношення ціна/якість!  Пол складається з трьох шарів: верхнього, виготовленого з цілісного елементу деревини дуба та ясеня 3мм , середнього соснового шару 10мм і нижнього шару березового шпона >. 

Завдяки з'єднанню шарів під прямим кутом, верхній шар лежить перпендикулярно до нижнього і верхнього шару, що забезпечує колосальну стійкість  і запобігає його деформації.  Це зроблено для компенсації температурних розширень верхнього декоративного шару. Всі три шари скріплюються між собою вологостійким клеєм.

Паркетна дошка виготовляється тільки з натурального дерева, не використовуючи будь-яких токсичних матеріалів або смол, тому за критеріями екологічності вона не поступається масивній дошці і перевершує ламінат.< /span>

Тришарова паркетна дошка від Epifloor вдало доповнить Ваш інтер'єр завдяки максимально природному вигляду та складу.< /span>

Верхній шар з натуральних матеріалів дуба або ясеня після укладання виглядає так само, як дерев'яні "широкоформатні" дошки - суцільне покриття з структурою дерева, що ідеально збереглася. Arial",sans-serif">мінімальною кількістю лінійних стиків. 

Вартість паркету залежить відСелекції / Ширини / Товщини